Hotel Theranda

Farkëtarët, 20000 Prizren, Kosovo

Hotel Theranda gjendet në qendër të qytetit të lashtë të Prizrenit dhe kufizohet me monumentet kulturore dhe historike të vendit tonë si : Urën e Gurit ,Kalanë e Prizrenit ,Lidhjen e Prizrenit , Xhaminë e Sinan Pashës , Hamamin dhe shumë atraksione të tjera. Hotel Theranda ofron akomodim me dhoma elegante, shërbime për takime,punëtori dhe restaurant me terracën e rrethuar me pamjen më të bukur të qytetit. Hoteli ofron qasje falas në Wi-Fi dhe parking falas . Mëngjesi kontinental shërbehet në cdo mëngjes për klientët e akomoduar. Kapaciteti: Hoteli ynë posedon gjithsej 96 dhoma ku prej tyre :Suita ( me Jakuzzi),appartmane, dhoma teke, dhoma dyshe (me shtretër të ndarë) ,dhoma dopio (King size bed) , dhoma treshe , katërshe dhe pesëshe. Gjithashtu hoteli posedon 3 salla konferencash me kapacitet deri në 300 ulëse dhe nje sallë luksoze për ahengje të ndryshme.

Hotel Theranda

Opening hours
Open24h
Monday24 h
Tuesday24 h
Wednesday24 h
Thursday24 h
Friday24 h
Saturday24 h
Sunday24 h
Show moreShow less

Open 24h

Opening hours

Monday24 h
Tuesday24 h
Wednesday24 h
Thursday24 h
Friday24 h
Saturday24 h
Sunday24 h
Is this your venue?
Further Details

Cleaning service, , Celebration, Leave uncleaned

Further Details

Included

 • Cleaning service
 • Parking
 • Reception
 • Water
 • Wifi

Facilities

  Suitable for

  • Celebration
  • Conference
  • Wedding

  Rules

  • doneLeave uncleaned
  • closePets
  • closeSelf-catering
  • closeSmoking