Hotel Antika

Rruga Ismet Jasharri Kumanova , 20000 Prizren, Kosovo

Hotel Antika ofron akomodim me një restorant, parkim falas privat, bar dhe tarracë. Akomodimi ofron një tavolinë para 24 orësh, transferime në aeroport, shërbim në dhomë dhe WiFi falas në të gjithë pronën. Të gjitha dhomat e ftuar në hotel vijnë me një zonë të shtrojë, një TV të sheshtë me kanale kabllo dhe një banjo private me tualetin e lirë dhe një dush. Dhomat e ftuar në Hotel Antika shfaqin ajer te kondicionuar dhe një tavolinë. Akomodimi ofron një mëngjes kontinental ose vegjetarian. Pika të njohura të interesit pranë Hotel Antika përfshijnë Kalaja Kalaja Prizren, Muzeu i Lidhjes Shqiptare të Prizrenit dhe Mahmet Pasha Hamam.

Hotel Antika

Opening hours
Open24h
Monday24 h
Tuesday24 h
Wednesday24 h
Thursday24 h
Friday24 h
Saturday24 h
Sunday24 h
Show moreShow less

Open 24h

Opening hours

Monday24 h
Tuesday24 h
Wednesday24 h
Thursday24 h
Friday24 h
Saturday24 h
Sunday24 h
Is this your venue?
Further Details

Cleaning service, , Celebration, Leave uncleaned

Further Details

Included

 • Cleaning service
 • Coffee
 • Parking
 • Reception
 • Water
 • Wifi

Facilities

  Suitable for

  • Celebration
  • Meeting

  Rules

  • doneLeave uncleaned
  • closePets
  • closeSelf-catering
  • closeSmoking