ABI Hotel

Joni, 20000 Prizren, Kosovo

Me dhomat e tij të pajisura me TV satelitor dhe një minibar, Hoteli Abi ka Wi-Fi dhe parkim falas, si dhe bar-in e tij dhe një dyqan pastiçerie. Ajo është rreth 200 metra larg stacionit të autobusëve dhe 500 metra nga qendra e Prizrenit. Të gjitha dhomat vijnë me ajër të kondicionuar qendror, një linjë të drejtpërdrejtë telefonike dhe një banjo me tharëse flokësh dhe pantofla. Tavolina e Pritjes funksionon 24 orë në ditë, dhe gjithashtu mund të përdorni ambientet e takimit të hotelit. Vizitorët përfitojnë nga afërsia e restoranteve dhe tregjeve më të afërta. Hamami i vjetër është 400 metra nga Hotel Abi. Xhamia Sinan Pasha është rreth 500 metra larg, ndërsa Kalaja e Prizrenit është në një distancë prej 1 km. Dhomat e hotelit: 22

ABI hotel

Opening hours
Monday24 h
Tuesday24 h
Wednesday24 h
Thursday24 h
Friday24 h
Saturday24 h
Sunday24 h
Show moreShow less

Opening hours

Monday24 h
Tuesday24 h
Wednesday24 h
Thursday24 h
Friday24 h
Saturday24 h
Sunday24 h
Is this your venue?
Further Details

Celebration, Leave uncleaned

Further Details

Included

  Facilities

   Suitable for

   • Celebration
   • Conference

   Rules

   • doneLeave uncleaned
   • closePets
   • closeSelf-catering
   • closeSmoking