Hotel ORA

Anton Z.Çajupi nr:4, 10000 Prishtinë, Kosovo

Informacion i pergjithshem E vendosur në qendër të Prishtinës, Hotel Ora është vendosur vetëm 150 metra nga Sheshi kryesor Nënë Tereza. Ajo ofron një restorant, parkim falas në vend dhe dhoma me Wi-Fi falas. Një kopsht dhe një tarracë e mobiluar verore i ftojnë mysafirët të pushojnë. Pajisjet në të gjitha dhomat përfshijnë ajër të kondicionuar, një TV dhe një minibar. Secili përmban një banjo private me tharëse flokësh dhe tualetin falas. Disa gjithashtu përbëjnë një dhomë të gjallë elegante dhe një ballkon apo tarracë. Restoranti më i afërt me një tarracë është e drejtë përtej rrugës. Klubet e natës, restorantet dhe baret e tjera janë të gjitha brenda një rrezeje prej 200 metrash. Ndërtesa Qendrore e Qeverisë së Kosovës është vetëm 150 metra larg dhe Muzeu i Kosovës është në një distancë prej 200 metra. Një palestër mund të arrihet brenda 150 metra. Një stacion autobusi lokal është çdo 100 metra larg. Stacioni kryesor i autobusëve është në një distancë prej 300 metra. Stacioni kryesor i Trenit është 2 km nga Hotel Ora dhe Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës është 15 km larg.

Hotel ora

Opening hours
Open24h
Monday24 h
Tuesday24 h
Wednesday24 h
Thursday24 h
Friday24 h
Saturday24 h
Sunday24 h
Show moreShow less

Open 24h

Opening hours

Monday24 h
Tuesday24 h
Wednesday24 h
Thursday24 h
Friday24 h
Saturday24 h
Sunday24 h
Is this your venue?
Further Details

Meeting, Leave uncleaned

Further Details

Included

  Facilities

   Suitable for

   • Meeting

   Rules

   • doneLeave uncleaned
   • closePets
   • closeSelf-catering
   • closeSmoking