Hotel Adria

Ahmet Krasniqi No.110 Arbëri, 10000 Prishtine, Kosovo

E vendosur vetëm 300 metra nga qendra e Prishtinës, Hotel Adria International ofron dhoma me ajër të kondicionuar dhe Wi-Fi falas. Restoranti në vend shërben specialitete italiane dhe shqiptare dhe tarraca e çatisë përmban një bar dhe një pamje unike të qytetit. Të gjitha dhomat në Adria kanë një tavolinë, TV kabllor, një gardërobë dhe një minibar. Banjo private ofron një dush ose një banjë spa. Mysafirët mund të parkojnë falas në parkingun e Adria. Pritja është e hapur 24 orë në ditë. Shërbimi i lavanderisë dhe hekurosjes është i disponueshëm kundër një shtesë, ndërsa të ftuarit mund të ruajnë gjërat e tyre të sigurta në hotelin e sigurt. Stacioni kryesor i Trenit është vetëm 200 metra larg, ndërsa stacioni i autobusit mund të arrihet në 500 metra. Aeroporti i Prishtinës është 16 km larg

Hotel Adria

Opening hours
Open24h
Monday24 h
Tuesday24 h
Wednesday24 h
Thursday24 h
Friday24 h
Saturday24 h
Sunday24 h
Show moreShow less

Open 24h

Opening hours

Monday24 h
Tuesday24 h
Wednesday24 h
Thursday24 h
Friday24 h
Saturday24 h
Sunday24 h
Is this your venue?
Further Details

Cleaning service, , Conference, Leave uncleaned

Further Details

Included

 • Cleaning service
 • Parking
 • Reception
 • Water
 • Wifi

Facilities

  Suitable for

  • Conference
  • Meeting

  Rules

  • closeLeave uncleaned
  • closePets
  • closeSelf-catering
  • closeSmoking