Semitronix

Mbretresha Teute, 30000 Pejë, Kosovo

Sapo të mbërrini në hotelin tonë, ju do të mahniteni nga pritja e ngrohtë që do të merrni nga stafi ynë, i cili do të jetë në dispozicionin tuaj dhe të bëjë çmos për ta bërë qëndrimin tuaj një të paharrueshëm. Jo vetëm dhomat tona janë komode dhe bashkëkohore, por edhe shumica e dhomave kanë ballkone, ku mund të shijoni pamjen e mrekullueshme të të dyve, Luginës së Rugovës dhe qytetit të Pejës. Të jesh unik në qytetin e Pejës, bar ynë rrotullues, do të lartësojë përvojën tënde të ngrënies. Duke rrotulluar 360 gradë në një periudhë prej një ore, nuk do të të humbasë një pamje të vetme të maleve dhe qytetit.

Semitronix HOTEL Pejë

Opening hours
Monday24 h
Tuesday24 h
Wednesday24 h
Thursday24 h
Friday24 h
Saturday24 h
Sunday24 h
Show moreShow less

Opening hours

Monday24 h
Tuesday24 h
Wednesday24 h
Thursday24 h
Friday24 h
Saturday24 h
Sunday24 h
Is this your venue?
Further Details

Cleaning service, , Celebration, Leave uncleaned

Further Details

Included

 • Cleaning service
 • Parking
 • Reception
 • Water
 • Wifi

Facilities

  Suitable for

  • Celebration

  Rules

  • doneLeave uncleaned
  • closePets
  • closeSelf-catering
  • closeSmoking