Restaurant Egnatia

Kodra e Deshmorve, 60000 Gjilan, Kosovo

Organizoni dasmat apo gezimet tuaja familjare Deri ne 400 ulse ne mrekulline e ambjentit te krijuar enkas per keto evente. Ushqim i bollshem dhe i fresket, ambjente te mjaftueshme per vallzim si dhe organizim perfekt ne cdo element, keto jane gjerat qe Restaurant Egnatia me krenari servir per ju. Dhe ne kuader te Restauranti esht edhe Parkingu dhe Teras enkas me Shadervan Gjithashtu Ben pergaditjen te specialitetev nga Grilli me porosi . Per informata me te hollsishtme mund te na vizitoni ne Rr.kodra e deshmorve afer spitalit regjional te Gjilanit .

Restaurant Egnatia

Opening hours
Open - Closes at22:00
Monday07:00 - 22:00
Tuesday07:00 - 22:00
Wednesday07:00 - 22:00
Thursday07:00 - 22:00
Friday07:00 - 22:00
Saturday07:00 - 22:00
Sunday07:00 - 22:00
Show moreShow less

Open - Closes at 22:00

Opening hours

Monday07:00 - 22:00
Tuesday07:00 - 22:00
Wednesday07:00 - 22:00
Thursday07:00 - 22:00
Friday07:00 - 22:00
Saturday07:00 - 22:00
Sunday07:00 - 22:00
Is this your venue?
Further Details

Parking, Microphone, Celebration, Leave uncleaned

Further Details

Included

 • Parking
 • Reception
 • Water
 • Wifi

Facilities

 • Microphone
 • Speaker
 • Video Projector

Suitable for

 • Celebration
 • Wedding

Rules

 • closeLeave uncleaned
 • closePets
 • closeSelf-catering
 • closeSmoking